Mirë se vini në kompaninë tonë

detalet

 • Rreth kompanisë

  Rreth kompanisë

  Qingdao Runfeng Hidraulike Co, Ltd eshte nje kompani pajisje fund të lartë të prodhimit të specializuar në prodhimin dhe shitjet e lartë të presionit pompa kumarxhi, motorët dhe komponentëve të tjerë bazë hidraulike dhe pjesëve; të përmbahet e kompanisë për risi shkencore dhe teknologjike si bazë, dhe krijon mundësi për të punësuarit dhe përfitimet për shoqërinë Kanë një sistem të plotë të menaxhimit dhe ekipit menaxhues me koncepte të avancuara të menaxhimit.

 • Pa pagesë Mbështetje Teknike

  Pa pagesë Mbështetje Teknike

  Në mesin e klientëve tanë të shumta, disa mund të mos jenë aq profesionale. Por mos u shqetësoni në lidhje me të. Ne kemi një ekip profesional të inxhinierëve për të siguruar mbështetjen e nevojshme teknike për klientët tanë. Për shembull, ne mund të sigurojë që korrespondon mbështetje teknike gjatë përzgjedhjes, Instalimi dhe Komisionimi i aksesorëve.

 • Pa pagesë mostër

  Pa pagesë mostër

  Shumë konsumatorë do të ketë një shumë të shqetësimeve në tregtinë ndërkombëtare. Ata janë të shqetësuar në lidhje me cilësinë e produkteve të tyre dhe reputacionin e tyre. Por ky problem ishte zgjidhur shumë mirë në kompaninë tonë, sepse ne kemi nisur një shërbim falas mostër listë. Ju vetëm duhet të paguani për të anijeve për të marrë mostrat e pajisje të vetme-copë. Ky shërbim mund të ju lejojnë të kontrolloni cilësinë tonë dhe të kuptojnë shërbimet tona profesionale.

 • Paketa Quality

  Paketa Quality

  Në mënyrë për të mirat tuaja, për të arritur destinacionin e tyre në mënyrë të sigurtë, ne kemi përgatitur paketimin të lartë të cilësisë. Paketimin e drejtpërdrejtë e pajisje është një film flluskë dhe një kuti kartoni. Përveç kësaj, ne kemi përgatitur një kuti të fortë druri si paketim të jashtme.

 • Delivery Fast

  Delivery Fast

  Pse mund ta bëjmë atë sa më shpejt? Pse mund të lëvizin në mënyrë të shpejtë? Sepse ne kemi një inventar të madh të aksesorëve të përdorura zakonisht dhe pompat, ne mund të shpejt të dërgohen mallrat sapo kemi marrë porosinë tuaj. Ne do të organizojmë ndërlidhës shpejtë ndërkombëtare për të ofruar mallra për ju.

 • Reliable pas shërbimit të shitjes

  Reliable pas shërbimit të shitjes

  Ne jo vetëm të ofrojë produkte të cilësisë së lartë, por gjithashtu të sigurojë cilësi të lartë dhe të plotë pas shitjes shërbimi. Pas shitjes shërbimi është prioritet i lartë në tregtinë ndërkombëtare, dhe të përsosur pas shitjes shërbimi do të japin klientëve tanë përvojën më të mirë pazar.

Produkte Featured

RRETH NESH

Qingdao Runfeng Hidraulike Co, Ltd eshte nje kompani pajisje fund të lartë të prodhimit të specializuar në prodhimin dhe shitjet e lartë të presionit pompa kumarxhi, motorët dhe komponentëve të tjerë bazë hidraulike dhe pjesëve; të përmbahet e kompanisë për risi shkencore dhe teknologjike si bazë, dhe krijon mundësi për të punësuarit dhe përfitimet për shoqërinë Kanë një sistem të plotë të menaxhimit dhe ekipit menaxhues me koncepte të avancuara të menaxhimit.