Добредојдовте на нашата компанија

детали за

 • за компанијата

  за компанијата

  Кингдао Runfeng Хидраулични копродукции, Ltd е high-end опрема производство на компанијата специјализирана за производство и продажба на висок притисок клипот пумпи, мотори и други основни хидраулични компоненти и делови; пристапила на компанијата на научните и технолошките иновации како основа, и создава можности за вработените и придобивки за општеството имаат целосен систем за управување и управување со тим со напредни концепти за управување.

 • Бесплатна техничка поддршка

  Бесплатна техничка поддршка

  Меѓу нашите многу клиенти, некои не може да биде толку професионалец. Но, не грижете се за тоа. Имаме професионален тим на инженери за да се обезбеди потребната техничка поддршка на нашите клиенти. На пример, ние може да обезбеди соодветна техничка поддршка при изборот, инсталација и пуштање во работа на додатоци.

 • Бесплатен примерок нарачка

  Бесплатен примерок нарачка

  Многу клиенти ќе имаат многу проблеми во меѓународната трговија. Тие се загрижени за квалитетот на нивните производи и нивната репутација. Но, овој проблем е решен многу добро во нашата компанија, бидејќи ние започна бесплатен примерок листа на услуги. Вие само треба да плаќаат за превозот да добиете примероци на едно парче додатоци. Оваа услуга може да Ви ги провери нашиот квалитет и да ги разбере нашите професионални услуги.

 • пакет квалитет

  пакет квалитет

  Во цел за вашата стока за да стигнат до нивната дестинација безбедно, ние сме подготвени на високо-квалитетни пакување. Директните пакување на додатоци е балон филм и картон. Покрај тоа, ние сме подготвени силна дрвена кутија, како најоддалечените пакување.

 • Брза испорака

  Брза испорака

  Зошто можеме да го направи тоа брзо? Зошто може да се движи толку брзо? Бидејќи имаме големи залихи на најчесто се користи опрема и пумпи, ние брзо може да испрати стоката откако ќе ја добиете вашата цел. Ние ќе го организира најбрзо меѓународни курир да ја испорача стоката за вас.

 • Сигурен по продажба на услуги

  Сигурен по продажба на услуги

  Ние не само што обезбеди висок квалитет на производи, но, исто така, да обезбеди висок квалитет и комплетна услуга по продажбата. По-продажба на услуги е врвен приоритет на меѓународната трговија, и совршена по продажбата на услуги ќе им дадеме на нашите клиенти на најдобар шопинг искуство.

Избрана Производи

ЗА НАС

Кингдао Runfeng Хидраулични копродукции, Ltd е high-end опрема производство на компанијата специјализирана за производство и продажба на висок притисок клипот пумпи, мотори и други основни хидраулични компоненти и делови; пристапила на компанијата на научните и технолошките иновации како основа, и создава можности за вработените и придобивки за општеството имаат целосен систем за управување и управување со тим со напредни концепти за управување.